חיפוש
  • Ruth Boussidan

על מי לכתוב את דף ה״אודות״?

עודכן: 20 בינו׳ 2021

דף ה״אודות״ - זה לא המקום לסיפור החיים שלך. דף ה״אודות״ - מכוון למטופל הפוטנציאלי שלך. זה שצריך לדעת, וכמה שיותר מהר, אם אתה יכול לעזור לו.המטופל הוא הגיבור של הסיפור, לא המטפל.


דונלד מילר בספרו Building a Story Brand כותב ששיווק טוב שם את הלקוח הפוטנציאלי במרכז הסיפור. והגיבור, כמו בכל סיפור קלאסי טוב, עובר מסע, ונתקל במהמורות. והמטפל, מציע לו פתרון.


הגיבור הוא המטופל - לא המטפל, ולא הקליניקה.


כשמטופל פוטנציאלי יזהה שאתה יכול לעזור לו להתגבר על הקשיים שהוא חווה ולהשיג את מה שהוא רוצה להשיג בחייו, הוא יצור איתך קשר יותר בקלות. אז מה הגיבור שלך רוצה?

מי, או מה, מונע ממנו להשיג את מה שהוא רוצה? איך יראו חייו של הגיבור אם לא ישיג מה שהוא רוצה? התשובות לשאלות האלו יכולות להיות פתיח מצויין לדף האודות שלכם!


מה הם רוצים, ממש עכשיו, כשהם מחפשים עזרה באתר שלך? באילו מצבי חיים הם נמצאים, באילו צמתים, מה מביא אותם לחפש עזרה?

ואז, ציירו תמונה של איך החיים שלהם יראו אחרי שהם מתגברים על הקשיים האלו.


מכאן ואילך אתם יכולים להתחיל לכוון את הסיפור אליכם. אתם מציעים את הפתרון. אבל לפני שאתם מגדירים את עצמכם ככאלה, עליכם לזהות את סיפור המסע של הגיבור שלכם.

אז איך יוצרים דף אודות אפקטיבי לקלינקה שלכם?


ראשית, מזהים מי המטופל האידיאלי שלכם בעזרת שלושת השאלות שלמעלה. מתחילים בתאור המצב שלו/ה כרגע, וממשיכים בתיאור החיים שלהם אחרי שהם מקבלים את העזרה שאתם מציעים ומתגברים על הקשיים העכשווים שלהם.


דף אודות טוב צריך לכלול את האלמנטים הבאים: - כותרת טובה שמתארת בדיוק למי אתם עוזרים ומה אתם עוזרים להם להשיג - תיאור הקשיים והמאבקים של המטופל הפוטנציאלי שלך ואיך זה מרגיש לו/לה כרגע - לצייר תמונה של איך זה יראה וירגיש ביום שיתגברו על הקשיים האלו - להציע תוכנית פעולה: כאן אתם יכולים להרחיב ולהסביר על תהליך העבודה אתכם. - הנעה לפעולה, ברורה ופשוטה: עודדו אוו/אותה ליצור קשר, או לקבוע פגישה.


המטרה החשובה ביותר של דף האודות הוא להסביר למטופל במהירות ובבהירות שאתם יכולים לעזור לו.

שימו את המטופל שלכם במרכז הסיפור!7 צפיות0 תגובות